Na vše je dost času...?

Který blbec takovéto slovní spojení vymyslel?

čas na upgrade časuOsobně je mi jedno, jak kdo vykonává své úkoly, povinosti či jiné věci, ale když za mnou někdo přijde, že to nyní nestíhá a předtím pronesl, že je dost času, tak bych ho nejraději roztrhnul jak slanečka.

Jak jsem psal v začátku, jak si kdo život řídí, je mi jedno. Jestli dokáže žít na principu na všechno je dost času, tak ať si tak žije. Každý kdo však chce peníze mně musí složit účty, že svůj úkol stihl a jestli se kvůli tomu nervoval, protože měl na všechno dost času, mě nyní opravdu nezajímá. Znám několik lidí, kteří bez tohoto způsobu života nemůžou žít a naopak proti tomu znám takové, kteří musí mít nalinkováno na celý týden.

Já jsem člověkem, který naopak říká, že na všechno je málo času. Mohl bych tedy vypadat jako člověk, který říkal, že na všechno je dost času a dohnalo ho to, ale není tomu tak. Bohužel je to o tom, že mě tlačí čas poslední 3 roky a na to abych psal blog o něčem smysluplném bych potřeboval, aby den měl minimálně 36h, protože 24h je opravdu tuze málo. Až někdo zařídí, že den má 36h, pak budu asi spokojen, ale to bych se musel odstěhovat na jinou planetu a protože se obávám, že nejsme schopni začít kolonizovat vesmír, pak jsem asi do konce života s časem v háji.

Myslím že je čas na upgrade času nebo našich způsobů života.

Kladete ti otázku proč jsem o tom vůbec psal? Důvod je jednoduchý, na internetu radí každý, ať zadarmo nebo za peníze, ale napsat něco o sobě a svém názoru, to už dělá v dnešní době málokdo.

Autor: