Diablo 3: Reaper of Souls - malé hodnocení

Tenhle článek je první, dohrání Diablo 3: Reaper of souls se starou postavou za barbara.

Diablo 3: Reaper of soulsDne 24.3.2014 se v 23:56 uvolnil expansion Reaper of souls pro Diablo 3. Jelikož jsem měl už postavu z předchozí hry, rozhodl jsem si na poprvé vzít barbarku a zkusit doběhnout pouze datadisk. Postavu už jsem měl celkem vymáklou, ale hodil jsem si základní obtížnost a vyrazil jsem. Herní prostředí je dobré, v pátem aktu jsem narazil na ohromné množství eventů.

Nová monstra v pátém aktu umožňují rychlé stoupání zkušeností, protože jsou to skupiny slabších kousků, ale je jich hodně, takže bonus masakr 100 kill není problém. Stejně tak zabití jednou ranou, tam jsem myslím prošel kolem 25. Nicméně toto bylo pouze na základní obtížnost. 

Mapa je poměrně velká a jak jsme zvyklí s D3, tak se pokaždé generuje nová, což je dobře. Ve hře se poměrně hodně nahledáte některých lokací. V tomto směru bych pro vznik pátého aktu spojil Act II a Act IV., protože je tam jistá přímočarost, ale na druhou stranu je tam spousta lokací, které se generují rozsáhle jako v Act II.

S barbarkou jsem bez podrobnějšího rozbíhání po mapě, spíše jsem se snažil jít přímočaře, hrál Act V. cca 5h čistého času. Kdybych procházel všechny lokace a nešel dle příběhu, tak bych hrál tak 8h. Spočítám-li dobu, která je průměrná na průchod jednotlivými akty, tak nejsem zklamaný.

Nyní si zkusím rozehrát Crusadera a uvidíme jaké to bude. Diablu 3 zdar.

Stránky hry: diablo3.com

Autor: